Tutaj możesz odwiedzić nasz intranet i odbyć szkolenie z bezpieczeństwa (SGU).

Nota prawna

 

Stopka redakcyjna

Dane zgodne z § 5 TMG:

KÖNIG GmbH & Co KG 
Nienhagener Straße 30
37186 Moringen

Reprezentowana przez:

Dyrektorów: Gerd-Hinrich Döscher, Andreas Burghardt, Meiko Fiedler

Wspólników ponoszących odpowiedzialność osobistą:
König Verwaltungsgesellschaft mbH 
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Göttingen 
Numer rejestru handlowego: B 130024

Kontakt:

Telefon: 05554 / 204-0
Faks: 05554 / 2180
e-mail: moringen@koenigkg.de

Wpis do rejestru:

Wpis do rejestru handlowego. 
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Göttingen
Numer rejestru: A130123

Podatek obrotowy:

Numer identyfikacji podatku obrotowego zgodnie z §27 a ustawy o podatku obrotowym:
DE116207894

Rozstrzyganie sporów

Komisja Europejska udostępnia platformę do rozwiązywania sporów online (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail znajdziesz u góry w stopce redakcyjnej.

Nie wyrażamy zgody, ani nie jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w postępowaniach o rozstrzygnięcie sporu przed jednostką mediacyjną konsumentów.

Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawcy jesteśmy zgodnie z § 7 ust. 1 TMG odpowiedzialni za własne treści na niniejszych stronach zgodnie z przepisami ogólnymi. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednakże zobowiązani jako usługodawcy do nadzorowania przekazanych lub zapisanych informacji osób trzecich lub do sprawdzania okoliczności, które wskazują na działalność niezgodną z prawem.

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania użytkowania informacji zgodnie z przepisami ogólnymi pozostają nienaruszone. Związana z tym odpowiedzialność jest jednakże możliwa dopiero od momentu powzięcia informacji o konkretnym naruszeniu prawa. W przypadku pozyskania informacji o konkretnych naruszeniach prawa, treści te niezwłocznie usuniemy.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu. Z tego względu nie może objąć gwarancją owych treści osób trzecich. Za treści stron, do których odnoszą się linki, odpowiada każdorazowo dany usługodawca lub operator stron. Strony, do których odnoszą się linki zostały sprawdzone w momencie wstawiania linku pod kątem możliwych naruszeń prawa. Niezgodne z prawem treści nie zostały stwierdzone w momencie wstawiania linku.

Jednakże trwała, treściowa kontrola stron, do których odnoszą się linki nie jest zagwarantowana bez konkretnych punktów odniesienia dotyczących naruszenia prawa. W przypadku pozyskania informacji o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy tego typu linki.

Prawo autorskie

Treści i dzieła utworzone przez operatorów stron na tych stronach, podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Kopiowanie, edytowanie, rozprowadzanie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub sporządzającego. Pobieranie i kopiowanie tej strony są dopuszczalne jedynie dla użytkowania prywatnego, niekomercyjnego.

O ile treści na tej stronie nie zostały sporządzone przez operatora, przestrzega się praw autorskich osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są jako takie oznaczane. Jeżeli mimo tego zauważyliście Państwo naruszenia prawa autorskiego, prosimy o odpowiednią wskazówkę. W przypadku pozyskania informacji o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy tego typu treści.