Tutaj możesz odwiedzić nasz intranet i odbyć szkolenie z bezpieczeństwa (SGU).

Usługi personalne na wysokim poziomie od 1965 r.

Silni partnerzy wrzemiośle i przemyśle

Jesteśmy średnim przedsiębiorstwem, kierowanym przez właściciela, z siedzibą w południowo-dolnosaksońskiej miejscowości Moringen koło Göttingen.

  • Od ponad 50 lat nasi wykwalifikowani specjaliści pomagają rzemiosłu i przemysłowi.
  • Nasze usługi oparte są na 1.600 zatrudnionych na stałe monterów
  • W 17 niemieckich zakładach oraz w przedsiębiorstwach zależnych w Austrii i Szwajcarii jesteśmy do dyspozycji naszych klientów i pracowników.
Przejdź na strony niemieckojęzyczne

KÖNIG Niemcy: nasze 17 zakładów

We wszystkich dużych miastach i regionach Niemiec działają pracownicy firmy KÖNIG. Czekają na Ciebie renomowane przedsiębiorstwa i ciekawe projekty budowlane!

A dzięki naszym usługom personalnym szybko poczujecie się komfortowo w nowym miejscu pracy w Niemczech. To my zatroszczymy się o to - obiecujemy!

  • Zorganizujemy dojazd i wspólne przejazdy
  • Znajdziemy dla Ciebie przyjemne kwatery
  • Możecie liczyć na atrakcyjne warunki startu.

Nasza obietnica to: niezawodność

"KÖNIG, to dla naszych klientów w pierwszym rzędzie niezawodność. Niezawodność przedsiębiorstwa, kierowanego przez właściciela, które dzięki odchudzonym strukturom administracyjnym działa szybko i precyzyjnie. I które duszą i ciałem angażuje się w jakość i staranność. Przejrzyste planowanie, precyzyjna realizacja, należyte rozliczenie.

Ręczę za to moim nazwiskiem, jako przedsiębiorca i dyrektor zarządzający."

Gerd-Hinrich Döscher

Właściciel i dyrektor zarządzający

Przejdź na strony niemieckojęzyczne

Przedsiębiorstwo przemysłowe KÖNIG:
W głównym zakładzie wytwarzamy wysokiej jakości profile metalowe do nowoczesnego wykańczania wnętrz i dla przemysłu. KÖNIG należy do wiodących dostawców w Niemczech. Rozumienie problematyki handlowej i technicznej otrzymaliśmy dosłownie w kołysce - to unikalne w branży.

Za to ręczymy: niezawodność i kompetencje fachowe

Oferujemy pomoc dla klientów, udzielaną przez naszych dobrze wykwalifikowanych specjalistów, aby umożliwić klientom terminowe i fachowe wykonanie ich świadczeń.

Z naszych usług korzystają w równej mierze małe zakłady przemysłowe, jak i klasyczne średnie firmy prowadzące działalność obiektową a także wielkie koncerny.

  • Aby sprostać ich oczekiwaniom, zatrudniamy wyłącznie specjalistów, o których umiejętnościach i niezawodności jesteśmy przekonani.

Twoje korzyści:

  • Jako pracownik firmy KÖNIG zyskasz cenne doświadczenie zawodowe i będziesz pracować na bezpiecznym stanowisku pracy, w solidnym przedsiębiorstwie, kierowanym przez właściciela.
  • Specjaliści firmy KÖNIG otrzymują bezterminowe umowy o pracę w Niemczech oraz atrakcyjne świadczenia dodatkowe, często wykraczające poza umowy zbiorowe.

Nasza odpowiedzialność to: Twoje bezpieczeństwo

Jako odpowiedzialny pracodawca i usługodawca dysponujemy licznymi dopuszczeniami do pracy w zakresie związanym z bezpieczeństwem.

  • Zakłady firmy KÖNIG są regularnie kontrolowane pod kątem jakości.

Oprócz certyfikatów DIN/ISO 9001 spełniamy znacznie wyższe wymagania systemu zarządzania SGU SCC/SCP, stawiane podmiotom świadczącym usługi personalne na wysokim poziomie.